Twój talent

with Brak komentarzy
[zdj.sxc.hu]

Miałam przyjemność współprowadzić w ostatni weekend warsztat na Festiwalu Progressteron o odkrywaniu swoich darów i talentów dla fantastycznej grupy kobiet. Spotkałyśmy się z różnymi doświadczeniami, pasjami, innymi momenty w życiu, ale taką samą ciekawością w odkrywaniu tego, co chciałybyśmy n a p r a w d ę robić w życiu. A jeśli przyjąć, że talent jako dawna miara złota miał ok. 26 kg, to każdy z nas ma co najmniej 2 talenty:)

Bardzo trafiła do mnie myśl, którą niedawno usłyszałam i odtąd nie daje mi spokoju: jesteś kształtowany przez unikalny zbiór doświadczeń, tylko ty odbierasz je właśnie w taki sposób, w takim kształcie. To co myślisz, czujesz, twoje uzdolnienia, wrażliwość, umiejętności już nigdy nie powtórzą się w świecie właśnie w takim kształcie! To znaczy, że jeśli ich w pełni nie wykorzystasz, nie będzie już n i g d y szansy, żeby właśnie w taki sposób się ujawniły i przyniosły coś wartościowego. Dlatego bardzo warto robić takie warsztaty, szukać własnego miejsca na ptasim drucie, a potem wylecieć w górę!:)

No to co masz fajnego w sobie?:)

Follow Kasia Frużyńska:

Jestem psychologiem, trenerem i coachem. Wierzę, że ludziom chce się mądrze kochać, sensownie pracować i dobrze odpoczywać. W swojej pracy pomagam ludziom lepiej się porozumiewać, mniej stresować, łączyć pracę i życie rodzinne, spełniać swoje cele i marzenia. Zapraszam do kontaktu! www.zblyskiemwoku.pl