Miesiąc Miodowy – Dzień 2: Popatrz i posłuchaj

with Brak komentarzy
Wczoraj mój komputer grzmotnął niechcący o ziemię. Poprosiłam Męża o sprawdzenie czy będzie jeszcze działał i o naprawę. Dziś czekał na mnie w domu dumny z siebie Mąż i … nowy dysk, który kupił. Moja pierwsza myśl: „Kupił go bez potwierdzenia ze mną, a chciałam tylko, żeby sprawdził, czy da się naprawić!” A potem złość zamieniłam na słuchanie i dowiedziałam się, że zrobił, to żebym mogła używać komputera w weekend, że specjalnie poszedł zaraz po pracy do sklepu i włożył dużo serca w wybór dobrego sprzętu, że w weekend sprawdzi co z poprzednim dyskiem….

Zapraszam Cię dziś do posłuchania. Popatrz co dzieje się u tej drugiej osoby. Nie zakładaj, że wiesz. Bądź ciekawy.  Tu nie chodzi o to, kto ma rację, bo zwykle mamy ją oboje lub nie ma jej nikt. Możesz mieć rację albo Męża:)
Follow Kasia Frużyńska:

Jestem psychologiem, trenerem i coachem. Wierzę, że ludziom chce się mądrze kochać, sensownie pracować i dobrze odpoczywać. W swojej pracy pomagam ludziom lepiej się porozumiewać, mniej stresować, łączyć pracę i życie rodzinne, spełniać swoje cele i marzenia. Zapraszam do kontaktu! www.zblyskiemwoku.pl