Miesiąc Miodowy: dzień 27 – Realizujcie wspólne plany

with Brak komentarzy
Co kilka tygodni przeglądam cele i postanowienia, jakie mam na dany rok. Sprawdzam, co się udało, gdzie jestem, gdzie powinnam włożyć więcej wysiłku, jakie zadania są jeszcze do zrealizowania. Podobnie jest z działaniami w związku. 

Ten rok był dla nas bardzo intensywny w realizowaniu różnych planów: ślub organizowany zdalnie i uwzględniający gości z różnych stron Polski, zmiana pracy, podróż poślubna i podróże zawodowe na drugą półkulę, zmiana mieszkania (z centrum na takie pod lasem i za piątą górką), samochód (uwaga Podkarpacie i Kraków – będę jeździć!), nowe warsztaty, coaching, projekty pozapracowe, dużo się też dzieje w naszych rodzinach. By nie wspomnieć o kocie:) A dobre zmiany, święta i urlop, to też stres, bo wymagają od nas zmiany, przystosowania.
Jak na to wszystko patrzę, to myślę, że już do końca roku powinniśmy po prostu resztę popołudni przespać (ale gdzie tam! to do mnie niepodobne!). I widzę, że wzmacniają nas te wspólne plany. Lepiej się poznajemy, zauważamy swoje preferencje, silne strony i organiczenia. Ćwiczymy planowanie i delegowanie. Odkrywamy swoje nowe cechy – te bohaterskie i te tchórzliwe. Śmiejemy się z samych siebie, gdy coś nie wychodzi, a potem los miło nas zaskakuje albo doświadczamy wsparcia przyjaciół i rodziny. Raz działamy na pełnych obrotach jak zespół zarządzania kryzysem, a potem znowu świętujemy i kontemplujemy, to co osiągnęliśmy. Cały przekrój życia widać w tym roku!
I już w głowie są kolejne plany na ostatni kwartał i 2015 piękny rok!
A jak jest u Ciebie? Czego się nauczyłeś o sobie, o swoich bliskich w tym roku? 
Jakie cele sobie postawiłeś? Co osiągnąłeś? Co świętujesz? Za co chciałbyś wyrazić wdzięczność?
Jakie wspólne plany macie na kolejne miesiące? Jak możecie się w nich wspierać?
Follow Kasia Frużyńska:

Jestem psychologiem, trenerem i coachem. Wierzę, że ludziom chce się mądrze kochać, sensownie pracować i dobrze odpoczywać. W swojej pracy pomagam ludziom lepiej się porozumiewać, mniej stresować, łączyć pracę i życie rodzinne, spełniać swoje cele i marzenia. Zapraszam do kontaktu! www.zblyskiemwoku.pl