Oryginalny prezent na ślub? 6 pomysłów, za które zostaniesz zapamiętany

with Brak komentarzy

Prezent na ślub

Sezon ślubny tuż za rogiem – czy ja już mówiłam, że poszłabym na jakiś ślub? Uwielbiam i zawsze się wzruszam, że tyle jest… odważnych osób, które sobie ślubują na całe życie (mam nadzieję, że większość wie, co mówi)! Dziś proponuję 5 prezentów, o których nowożeńcy będą długo pamiętać!

 

Album „50 pierwszych rocznic”

 

To wyjątkowy album z miejscem na zdjęcia, wspomnienia i przemyślenia z kolejnych rocznic ślubu. Bo przecież warto świętować nie tylko dzień ślubu ale przed wszystkim to, że w kolejnych latach chcemy być razem. Album jest do kupienia tutaj.  Zamówiłam już 3, jeden dla nas, drugi dla przyjaciół i trzeci na zapas dla pary, która zaprosi w najbliższym czasie zaprosi nas na ślub (taka mała zachęta:). Zachwyciłam się tym pomysłem, że można sobie albo znajomej parze zrobić taki prezent do wspominania kolejnych rocznic! Jak to powiedziała jedna z czytelniczek bloga można dać sobie prezent w postaci wiary, że tyle tych rocznic wspólnie się przeżyje!

 

 

 

Klucze do związku

Krzysztof i Ula Głowaccy prowadzą stronę Klucze do związku i bloga o tym tytule. Oferują m.in. analizę stylów komunikacji dla par (również w prezencie na ślub ze specjalnym pudełeczkiem) wraz z omówieniem, dzięki któremu para może się lepiej poznać. Jako psycholog i fan różnych testów bardzo popieram taki pomysł, zwłaszcza, że sporo osób nie zna lub nie mówi o swoich preferencjach – jak lubisz mówić? Jak lubisz, żeby Ciebie traktowano? A taki kwestionariusz to świetna okazja do rozmowy!

 

 

 

DVD – „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” Marka Gungora

 

Jeśli widzieliście gdzieś w internecie filmik o „kobiecym mózgu i męskim pudełku nicości” to jego autorem jest wesolutki Mark Gungor o zaraźliwym śmiechu. W całym filmie z humorem opowiada o tym, jak dbać o siebie w małżeństwie. Co ważne robi to w świetle Ewangelii, więc jeśli wybierasz się na ślub kościelny, to ten prezent jak najbardziej pasuje.

 

 

 

Pobyt „W drzewach” na kolejną rocznicę ślubu.

 

Byliśmy tam ostatnio na krótkim urlopie z mężem i Dziedzicem i było przepięknie. Domek jest w małym lesie, 4 metry nad ziemią, budzi cię śpiew ptaków o poranku, a na progu o 9 pojawia się śniadanie w koszyku. W sezonie letnim mają odległe terminy (np. kolejne lata:) więc prezent może być na kolejną rocznicę ślubu, na pewno nie mają jeszcze planów za rok:) Zobacz cudne zdjęcia miejsca tutaj.

 

 

Książki

 

Wybierz coś z tej listy, o której pisałam wcześniej. Jest psychologia, humor i książki z obrazkami, do wyboru:)

 

 

Przeżycie zamiast przedmiotów

 

Młodzi na pewno dostaną dużo rzeczy, więc może sprawisz im coś, co będą miło wspominać? Wyjście do ulubionej restauracji, kupon na masaż dla dwojga. Znając młodą parę, na pewno wymyślisz coś odpowiedniego.

 

 

 

Co lubisz dawać w prezencie na ślub? Podzielisz się w komentarzu?

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wpisów, zapisz się do newslettera albo polub mój fanpage

 

 

 

Zdj Daria Shevtsova / Unsplash